B41888C5477M008
MFR.Part #
B41888C5477M008
JLCPCB Part #
C5113247
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@100kHz 10mm 17mm 25V 470uF 5mm 64mΩ@10kHz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS