MLZ1608A2R2WT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ1608A2R2WT000
JLCPCB Part #
C76797
Package
0603
Description
120MHz 130mA 2.2uH 250mΩ 500mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS