B32778Z8556K000
MFR.Part #
B32778Z8556K000
JLCPCB Part #
C7218398
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 55uF 800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS