B32778Z5556K000
MFR.Part #
B32778Z5556K000
JLCPCB Part #
C5556147
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 55uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS