B32674D4225K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32674D4225K000
JLCPCB Part #
C341265
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS