B43634A2188M000
MFR.Part #
B43634A2188M000
JLCPCB Part #
C1498767
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1800uF 200V 30mm 4.67A@100Hz 8000hrs@85℃ 95mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS