RM10FTN4701
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM10FTN4701
JLCPCB Part #
C188058
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS