RN16T51872F
MFR.Part #
RN16T51872F
JLCPCB Part #
C172664
Description
-55℃~+155℃ 167mW 18.7kΩ 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS