RLH25FEER330
MFR.Part #
RLH25FEER330
JLCPCB Part #
C393101
Description
2W 330mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS