RAS12JTN200
MFR.Part #
RAS12JTN200
JLCPCB Part #
C911484
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS