GSL6TVS48A
MFR.Part #
GSL6TVS48A
JLCPCB Part #
C19841267
Description
100nA 48V 58.9V 600W@10/1000us 7.8A@10/1000us 77.4V TVS Unidirectional SMA(DO-221AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS