GSL6TVS22A
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSL6TVS22A
JLCPCB Part #
C19841263
Package
SMA(DO-221AC)
Description
-55℃~+150℃ 100nA 16.9A@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-221AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS