SC2010J36R0F1DNKH
MFR.Part #
SC2010J36R0F1DNKH
JLCPCB Part #
C7421987
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS