SC0201J1001G1BNRH
MFR.Part #
SC0201J1001G1BNRH
JLCPCB Part #
C3152043
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS