SC2512J62R0F1WNKH
MFR.Part #
SC2512J62R0F1WNKH
JLCPCB Part #
C5356418
Description
-55℃~+155℃ 1W 62Ω ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS