SDCL0603Q1N6BT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q1N6BT02B03
JLCPCB Part #
C2982968
Description
1.6nH 130mΩ 13@500MHz 15GHz 600mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS