CR75NP-330KC
MFR.Part #
CR75NP-330KC
JLCPCB Part #
C3224216
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.2A 130mΩ 33uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS