CR75NP-390KC
MFR.Part #
CR75NP-390KC
JLCPCB Part #
C2639583
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.1A 160mΩ 39uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS