CDRH12D78/ANP-150MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-150MC
JLCPCB Part #
C2639634
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
15uH 27mΩ 3.7A ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS