CDRH12D78/ANP-101MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-101MC
JLCPCB Part #
C2455589
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.4A 100uH 152mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS