CDRH125L125NP-1R8NC
MFR.Part #
CDRH125L125NP-1R8NC
JLCPCB Part #
C171596
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.8uH 10.6mΩ 12.6A 8A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS