CLS8D28NP-150NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS8D28NP-150NC
JLCPCB Part #
C17470509
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
1.5A 126mΩ 15uH 2.4A ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS