CDRH104RNP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-1R5NC
JLCPCB Part #
C225042
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.5uH 10A 6mΩ 8.5A ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS