CDR10D48MNNP-100NC
MFR.Part #
CDR10D48MNNP-100NC
JLCPCB Part #
C2455247
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 32mΩ 4.3A 5.5A ±25% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS