0518CDMCCDS-2R2MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
0518CDMCCDS-2R2MC
JLCPCB Part #
C212256
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 35mΩ 5.2A 7.1A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS