SP2006KT5J
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP2006KT5J
JLCPCB Part #
C41355142
Package
SOT-523
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 113pF 150mW 1V 1Ω@2.5V 20V 660mA 9pF P-Channel SOT-523 MOSFETs ROHS