SI-8008TFE
Extended
Manufacturer
Sanken Elec
MFR.Part #
SI-8008TFE
JLCPCB Part #
C6488122
Package
TO-220F-5
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 1.5A 300kHz 4.5V~40V 800mV~24V Adjustable Buck Buck Built-in No TO-220F-5 DC-DC Converters ROHS