RR0306P-103-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0306P-103-D
JLCPCB Part #
C2117607
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 15V 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS