RG3216V-4320-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-4320-B-T5
JLCPCB Part #
C4176134
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS