RG3216N-5493-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-5493-D-T5
JLCPCB Part #
C4023216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS