RM3216B-103/503-PBVW10
MFR.Part #
RM3216B-103/503-PBVW10
JLCPCB Part #
C7050275
Package
1206
Description
10kΩ、50kΩ 2 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS