RG3216V-3240-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-3240-W-T1
JLCPCB Part #
C4270662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS