RG3216V-6191-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-6191-D-T5
JLCPCB Part #
C4236505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS