RG3216P-1303-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-1303-D-T5
JLCPCB Part #
C4307642
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS