RG3216N-1803-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-1803-D-T5
JLCPCB Part #
C1701107
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS