RG2012N-2490-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-2490-W-T1
JLCPCB Part #
C1727121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 249Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS