HRG3216P-2101-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2101-B-T5
JLCPCB Part #
C4126558
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS