RG1005V-6980-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-6980-W-T5
JLCPCB Part #
C4349890
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS