PRG3216P-73R2-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-73R2-D-T5
JLCPCB Part #
C4326928
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS