KRL7638-C-R050-F-T1
MFR.Part #
KRL7638-C-R050-F-T1
JLCPCB Part #
C4023160
Description
-55℃~+175℃ 3W 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 3015 Chip Resistor - Surface Mount ROHS