RG2012N-432-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-432-W-T5
JLCPCB Part #
C4339147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS