RJA101M1CBK-0511S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RJA101M1CBK-0511S
JLCPCB Part #
C5112850
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 110mA@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm ±20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS