SNR.4012.BYD220MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4012.BYD220MT00
JLCPCB Part #
C5374084
Package
SMD,4x4mm
Description
1.01Ω 22uH 490mA 650mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS