DCH101K22Y5PN6FJ5BU
MFR.Part #
DCH101K22Y5PN6FJ5BU
JLCPCB Part #
C3008302
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 1kV 4mm 5mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS