DCF101K26Y5PG6JP0A0
MFR.Part #
DCF101K26Y5PG6JP0A0
JLCPCB Part #
C2919056
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V、400V CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS