SGM2032-1.3YN5G/TR
MFR.Part #
SGM2032-1.3YN5G/TR
JLCPCB Part #
C5141552
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V 120uA 300mA 30uVrms 400mV@(250mA) 5.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS