63PFV56M10X10.5
MFR.Part #
63PFV56M10X10.5
JLCPCB Part #
C3275640
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 30mΩ 4000hrs@125℃ 56uF 63V 70mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS