HZA566M063G24VT-F
MFR.Part #
HZA566M063G24VT-F
JLCPCB Part #
C2442779
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 180mA@120Hz 30mΩ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS