RP10-4812SEW
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-4812SEW
JLCPCB Part #
C6660391
Package
DIP-6
Description
-25°C ~ 85°C 1 1.6 kV 10 W 12V 18V 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 6-DIP Module 75V 830mA 84% ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS