R0.25D12-2412/H-R
MFR.Part #
R0.25D12-2412/H-R
JLCPCB Part #
C5853537
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.4mA 12V 2 21.6V~26.4V 250mW 3kV 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS